قوانین و مقررات

۱) تمامی کالاهای ارائه شده توسط دنیای کتاب خرد پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه سفارش از انبار جمع‌آوری و از طریق پیک یا پست و به انتخاب مشتری ارسال می‌گردد.

 

۲) کلیه کالاها به‌ صورت نو عرضه می گردد ودنیای کتاب خرد به هیچ عنوان کالای دست دوم توزیع نمی‌کند.

 

۳) کلیه کتاب‌های عرضه شده در سایت دنیای کتاب خرد دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد می‌باشند و به هیچ عنوان کتاب فاقد مجوز یا ممنوع الچاپ در سایت عرضه نمی‌شود.

 

۴) مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و پس از تحویل بسته به پست، دنیای کتاب خرد کد رهگیری مرسوله پستی را از طریق پیامک و پنل کاربری در اختیار مشتریان قرار می دهد که از طریق نشانی tracking.post.ir در وب سایت رسمی سایت پست قابل پیگیری می‌باشد.

 

۵) اطلاعات مشتریان شامل(نشانی، شماره‌های تماس، ایمیل و ...) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان دنیای کتاب خرد استفاده می‌شود و به هیچ عنوان استفاده دیگری نخواهد داشت.

 

۶) تمامی سفارش های ثبت شده قبل از ساعت ۱۷ روز کاری بعد و سفارش های ثبت شده بعد از ساعت ۱۷ دو روز کاری بعد توسط پیک یا پست ارسال می شود.بسته هایی که به صورت تحویل حضوری قبل از ساعت ۱۷ ثبت شده اند روز کاری بعد و بعد از ساعت ۱۷ دو روز کاری بعد در دفتر مرکزی دنیای کتاب خرد از ساعت ۱۰ تا ۱۶ آماده تحویل است .

 

۷) در صورت خرابی فیزیکی و کسری کالای مرسوله پیکی یا پستی تا ۲۴ ساعت مهلت دارید که از طریق تماس تلفنی با شماره -------- و یا پیامرسان ها به شماره ------ همکاران دنیای کتاب خرد را در جریان بگذارید. در صورتی که سفارش خود را به صورت حضوری تحویل می گیرید حتما در دفتر مرکزی دنیای کتاب خرد سلامت کالای خود را بررسی کنید. پس از امضای رسید تحویل، دنیای کتاب خرد هیچگونه مسئولیتی در قبال سلامت فیزیکی کالای شما ندارد.

 

۸) بعد از پرداخت موفق و ثبت خرید به هیچ وجه امکان اضافه کردن کالا، تغییر تعداد و یا جا به جایی کالای خریداری شده با کالای دیگری وجود ندارد.

 

۹) مشکلات احتمالی در بسته دریافتی از جمله ناقصی فرم، سفیدی صفحات، پشت و رو بودن کتاب، مشکلات صحافی یا چاپ ومواردی از این قبیل تا ۷ روز بعد از دریافت بسته قابل پیگیری است که هزینه بازگشت را دنیای کتاب خرد تقبل می کند، مشتری متعهد می شود بعد از دریافت بسته تمامی کالاهای خریداری شده را بررسی و مشکلات احتمالی را ظرف مدت ۷ روز به دنیای کتاب خرد اطلاع دهد.

 

۱۰) امکان لغو سفارش فقط تا ۲ ساعت پس از ثبت سفارش وجود دارد در صورتی که خرید خود را در روز تعطیل ثبت کنید اولین روزکاری بعد ساعت ۸ تا ۹ صبح قابل پیگیری است .(حتما تلفنی اطلاع داده شود.)

 

۱۱) پیک موتوری وظیفه ای بر تحویل مرسوله درب واحد ندارد و مرسوله تنها در ورودی اصلی ساختمان تحویل داده می شود.

 

۱۲) در صورت مشاهده آسیب دیدگی جدی مرسوله از دریافت آن به شدت خودداری نمائید. (علی الخصوص مرسوله های پستی)

 

۱۳) ثبت نام در سایت دنیای کتاب خرد به معنی قبول دریافت پیامک اطلاع رسانی و فروش ویژه ها است . می توانید این قابلیت را در پنل کاربری خود غیر فعال کنید .

 

۱۴) ثبت نام در سایت دنیای کتاب خرد و ثبت سفارش از سایت به معنی قبول تمام قوانین در سایت می باشد.